Co čekat

Focení se mnou většinou začíná týden až čtrnáct dní předem- při vymýšlení konceptu. Jako nejsnazší způsob, jak vymyslet dobrou lokaci, outfity, kulisy a rekvizity, se ukázalo zajít na kafe nebo drink a probrat, nebo od podlahy vymyslet, co přesně by se vám líbilo. Samozřejmě se ale dá dohodnout i přes chat.

Samotné focení trvá tři až osm hodin (podle lokace a náročnosti) a výsledkem bývá od 20 do 50 upravených fotek, vybraných z 200-500 snímků.

Fotky obyčejně posílám týden až měsíc po focení, nahrávám je v digitální formě na Zonerama cloud service, kde je jde s příslušným odkazem prohlížet a stahovat. Hlavní roli, co do času, hraje samotná náročnost konceptu a studijně-pracovní vytížení.

Moje podmínky

• Obyčejně neposílám původní RAW soubory, za příplatek se ale můžeme dohodnout i o nich.

• Přesun nebo zrušení fotící schůzky prosím hlaste aspoň tři dny předem.

• Cena projektu se odvíjí od finanční náročnosti rekvizit, času strávenýho focením, editováním a množstvím výstupních fotek.

• Po dohodě s klientem se fotky můžou objevit na mých sociálních sítích, webových stránkách a malý procento na fotobankách, tj. ke stažení v plný kvalitě (zdarma nebo za poplatek). Všechno zmíněný slouží k propagaci mojí práce.

Ceník

Ceny v tabulce jsou dočasně snížené z důvodu budování portfolia.

Focení jednotlivců500-1500,- Kč
Focení dvojic800-2000,- Kč
Focení skupin 3-51000-3000,- Kč

Cenové balíčky v tabulce pokrývají jen situace, se kterými mám opakovanou zkušenost a proto vím, kde se rámcově pohybují co do náročnosti. Pokud Vaše požadavky přímo neodpovídají žádnému z nich, cenu vymyslíme dohodou!


OFN      Instagram      Facebook      Pexels      Dissolve